Bleona Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Bleona Hasani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 2 Dhjetor 2016, Bleona Hasani publikon videoklipin "Vendi Im". Muzika e këngës u punua nga Sinan Kajtazi, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Më datë 22 Korrik 2017, Bleona Hasani & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Takimi I Fundit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lorent Qerimi

Dea Qerimi

Elona Sadiku

Iranda Hajdini

Marigona Imeri

Edisa

Anisa Shabani

Anna Gjebrea

Alma Koleci

Fjolla Loku


Tags: Bleona Hasani

Krijo Një Kartolinë