Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bleona Miftari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7
Bleona Miftari është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Pasku

Kaltrina Shalaku

Angjelina Krasniqi

Gresa (Poete)

Armira Gashi

Klejda

Emma Borovci

Kristjana

Drilona Tahiri

Lendita Qeriqi

Tags: Bleona Miftari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet