Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bleona Brahaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Bleona Brahaj është një shkrimtare. Bleona Brahaj eshte nga Prizreni shkon ne shkollen Emin Duraku. Poezin e pare qe ka shkruajtur titullohej "Shoqeria"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Diana Sadrija

Gresa Rudaku

Ejonë Hasani

Eldona Rama

Albana Hajra

Eriona Kolica

Yllka Kastrati

Njomza Fetahaj

Sara Ibrahimi

Anxhela Kanani

Tags: Bleona Brahaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet