A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bleona Qereti - Nese Me Do Fort (2000)

Bleona Qereti - S'me Behet Vone (2001)

Bleona Qereti - Ik Meso Si Dashurohet (2002)

Bleona Qereti - Ti Nuk Di As Me Ma Lyp (2003)

Bleona Qereti - Greatest Hits: Per Ty (2005)

Bleona Qereti - Boom Boom (2005)

Bleona Qereti - Live (2006)

Bleona Qereti - Mandarine (2007)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019