Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  1002
 • Vendlindja:
 • Korçe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bleona Qereti është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Që në moshë të vogël dallohet për pjesmarrje aktive në aktivitet e ndryshme të zhvilluara për fëmijë në Korçë dhe Elbasan. Perfaqësimi i saj i parë ndërkombëtar ka qenë në festivalin ballkanik të grupeve të fëmijëve në vitin 1991 i cili u zhvillua në Preveza të Greqisë. Në vitin 1991-1994 aktivizohet si këngëtare dhe spikere në estradën profesioniste të teatrit "Skampa në Elbasan". Në Dhjetor 1994, Bleona Qereti merr pjesë në Festivali i 33-të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Komente

35 🔥Mandarinë (2007)

Live (2006)

Greatest Hits: Per Ty (2005)

Boom Boom (2005)

Ti Nuk Di As Me Ma Lyp (2003)

Ik Meso Si Dashurohet (2002)

S'me Behet Vone (2001)

Nese Me Do Fort (2000)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

12
9
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Anjeza Branka

Rozana Radi

Elsa Lila

Mariza Ikonomi

Soni Malaj

Arta Bajrami

Edona Llalloshi

Leonora Jakupi

Adelina Ismaili

Silva Gunbardhi

Tags: Bleona Qereti, Bleona Qerreti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet