Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bleona Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  51
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Bleona Salihu është një shkrimtare e vogël. Ajo jeton dhe vepron ne Ferizaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Lejla Bela

Kujtesa Hetemi

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Alberita Rashani

Genta Maliqi

Elsa Aliu

Anisa Berisha

Liza Musliu

Albena Bajraktari


Tags: Bleona Salihu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet