A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bleona Thaqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Bleona Thaqi is a singer of Modern Traditional music. Në vitin 2017, Bleona Thaqi merr pjesë në Albanian Star 2017. Më datë 13 Shkurt 2019, Bleona Thaqi publikon videoklipin "Gabimisht". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Shkumbin Nebihu. Më datë 15 Maj 2019, Bleona Thaqi publikon videoklipin "Dy Zemra"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Albanian Star

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fitore Berisha

Mirjeta Tershana

Eli Tufa

Majlinda Bajrami

Elhame Ahmetaj Guhelli

Dhurata Duka

Mevlyde Mehmeti

Nevrije Demolli

Sanije Behrami

Erlinda Balaj


Tags: Bleona Thaqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019