Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bleranda Çitaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bleranda Çitaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Bleranda Qitaku merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Endrra". Në Dhjetor 2008, Bleranda Çitaku merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Vetem Nje Lule"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emara Berisha

Lirika Krasniqi

Estela Nikoliqi

Ermira Ahmeti

Rina Shyti

Egzona Kryeziu

Arta Grajqevci

Alina Shehu

Flaka Zeneli

Ambra Troplini

Tags: Bleranda Çitaku, Bleranda Citaku, Bleranda Qitaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet