Blerando
Blerando

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Blerando është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Më datë 18 Gusht 2021, Blerando & Fleggo publikojnë videoklipin "Shadi". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Blerando & Panda Music. Më datë 21 Shtator 2021, Blerando & Fleggo publikojnë videoklipin "Magjike". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Blerando. Më datë 4 Shkurt 2022, Blerando publikon videoklipin "Tempelena". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Blerando. Më datë 31 Mars 2022, Blerando publikon videoklipin "Vetun". Teksti i kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 6