TEKSTESHQIP

Blerando
Shoke-Benefite
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shoke-Benefite" kënduar nga Blerando.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që projekti vjen i finalizuar tek audienca artistikisht edhe me videoklip, i cili u publikua më 9 Prill 2022.