TEKSTESHQIP

Blerando
Patinazh
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Patinazh" kënduar nga Blerando.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, projekti muzikor u prezantua para një audience më të gjerë i ilustruar tejet mirë me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e krijoi Arcticproduction. Ky videoklip u publikua më 5 Maj 2023. Autor i tekstit është vetë artisti, ndërsa produksionin audio e mori përsipër Fleggo & Blerando.