TEKSTESHQIP

Blerando & Arvena
Loola
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loola" kënduar nga Blerando & Arvena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky materiali muzikor vjen para publikut i kompletuar artistikisht me një klip muzikor, për të cilin është kujdesur Anton Spreemann. Videoklipi u publikua më 16 Shkurt 2023. Kënga është një krijim me tekst nga Arvena & Blerando, ndërsa për produksionin në studio është përkujdesur Fleggo.