Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerdi Manushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Blerdi Manushi është një video produksion i njohur. Blerdi Manushi është një mjeshtër i fotografisë dhe marketingut. Jeton në Prishtinë. Ka realizuar shumë videoklipe me këngëtarë të ndryshëm si: Mihrije Braha, Lora, Dj Cimi etj. Gjithashtu punon me disa kompani filmike. Puna e tij është shpërblyer me disa çmime në Zhurma Show, International Film SumerFest në Durrës etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ledion Media

Tags: Blerdi Manushi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet