Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerim Dhe Pupi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Blerim Dhe Pupi është një duo artistësh. Në Maj 2008, Blerim e Pupi marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Patriarkal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Majk N Sam

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Soni N Nice

Mirela Dhe Driloni

Motrat Beqiri

Era Dhe Elvira

Ani Dhe Ana

Eranda & Hana Haskaj

Gimi Dhe Gazi

Tags: Blerim Dhe Pupi


Komente mbi këtë artist