A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
BIOGRAFIA: Blerim Gashi është një këngëtar i njohur. Blerim Gashi jeton ne Zyrih (Zvicer), por qysh nga femijeria merret me kengen. Edhe pse jeton jashte vendit dhe punon ne nje profesion tjeter, ai perseri sjell çdo vit klipe te shumta dhe kenge te reja. Blerimi ka marre pjese ne shume koncerte dhe mbremje te ndryshme ne Diaspore, Kosové dhe Shqiperi. Blerimi preferon dasmat dhe ahengjet familjare. Jeton dhe Punon qysh nga viti 1996 ne Zyrih. Eshte i martuar dhe ka dy femije. Më datë 14 Gusht 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mensur Mehana

Mili Sallauka

Kosovar Alija

Besnik Zeqiri

Hysen Smajli

Samir Aliu

Morris

Luli (Lulzim Sadiku)

Astrit Bejta

Hazir Qelaj


Tags: Blerim Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019