Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerim Marshiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Blerim Marshiqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Mars 2012, Blerim Marshiqi publikon videoklipin "Goce Krajane". Më datë 13 Shkurt 2015, Blerim Marshiqi publikon videoklipin "E Shtrenjta Nane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Duchi

Adnan Kryeziu

Agron Pefqeli

Ejup Gimolli

Andi Mezini

Ali Gërguri

Arif Murati

Lumni Tershana

Sead Asllani

Sokol Koçi

Tags: Blerim Marshiqi


Komente mbi këtë artist