Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Blerimi - Kur Dal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2005

2005-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Dal" kënduar nga Blerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin