A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Balili

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  118
  • Origin:
  • Tepelenë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Blerina Balili is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 12 Mars 2009, Blerina Balili publikon videoklipin "Cme Potis Me Ate Dore". Në vitin 2009, Blerina Balili publikon albumin "Cme Potis Me Ate Dore" Më datë 2 Prill 2013, Blerina Balili publikon videoklipin "Miqesi E Vjeter". Në Nëntor 2013, Blerina Balili merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dua Te Shoh Syte". Më datë 6 Shkurt 2017, Blerina Balili publikon videoklipin "Beqarin Ti Sot E Le". Më datë 16 Mars 2017, Dritan ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ona Vasjari

Dëshira Haxhi

Paro

Rilinda Velaj

Teuta Dyrmishi

Juli Cenko

Griselda Pepa

Laxarela

Tefta Kondo

Vitori Balili


Tags: Blerina Balili

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019