A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Balili
  • Origin:
  • Tepelenë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  107

Blerina Balili is a popular singer. Më datë 12 Mars 2009, Blerina Balili publikon videoklipin "Cme Potis Me Ate Dore".

Në vitin 2009, Blerina Balili publikon albumin "Cme Potis Me Ate Dore"

Më datë 2 Prill 2013, Blerina Balili publikon videoklipin "Miqesi E Vjeter".

Në Nëntor 2013, Blerina Balili merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dua Te Shoh Syte".

Më datë 6 Shkurt 2017, Blerina Balili publikon videoklipin "Beqarin Ti Sot E Le".

Më datë 16 Mars 2017, Dritan Ajdini publikojnë videoklipin "Do Te Pres", në bashkëpunim me Blerina Balili & Mario Kaja.

Më datë 15 Prill 2017, Blerina Balili & Kleandro Harrunaj publikojnë videoklipin "Do Shijoj Rinin".

Më datë 28 Dhjetor 2018, Blerina Balili publikon videoklipin "Kolazh Jugu 2018".

Më datë 16 Prill 2019, Blerina Balili publikon videoklipin "Shqiponjat Ne Valle". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Valter Beqo.

Më datë 6 Maj 2019, Blerina Balili publikon videoklipin "Dasma Jone", në bashkëpunim me Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj. Muzika e këngës u punua nga Kleandro Harrunaj & Rino Boci, teksti u shkrua nga Armand Trebicka & Kleandro Harrunaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rino Boci.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019