A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Blerina Balili - Gjaku S'behet Uje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/03/2015

2015-03-23T08:11:16

Nene e shkrete ulur te pragu ate nuk e le meraku perlotet e nxin thote nuk behet uje gjaku . Nene e shkrete ulur te pragu ate nuk e le meraku perlotet e nxin thote nuk behet uje gjaku.

REF.:
Jo nuk behet gjaku uje as ne paqe as rremuje e le te vije si te doje jeta se flet gjaku gjakun gjeta .Jo nuk behet gjaku uje as ne paqe as rremuje e le te vije si te doje jeta se flet gjaku gjakun gjeta .

Jo keshtu me koke menjane e pse vret vellai vellane zoti madh per ju tufane se nje nene e nje babe kane. Jo keshtu me koke menjane pse vret vellai vellane e zoti madh per ju tufane se nje nene e nje babe kane.

REF.:
Jo nuk behet gjaku uje as ne paqe as rremuje e le te vije si te doje jeta se flet gjaku gjakun gjeta .Jo nuk behet gjaku uje as ne paqe as rremuje e le te vije si te doje jeta se flet gjaku gjakun gjeta .

Per nje fjale mos u ndani e bashke te qeshni e te qani niper mbesa afer mbani se keshtu ben rehat xhani. Per nje fjale mos u ndani bashke te qeshni e te qani e niper mbesa afer mbani se keshtu ben rehat xhani.

REF.:
Jo nuk behet gjaku uje as ne paqe as rremuje e le te vije si te doje jeta se flet gjaku gjakun gjeta .Jo nuk behet gjaku uje as ne paqe as rremuje e le te vije si te doje jeta se flet gjaku gjakun gjeta .

Jo nuk behet gjaku uje as ne paqe as rremuje e le te vije si te doje jeta se flet gjaku gjakun gjeta .Jo nuk behet gjaku uje as ne paqe as rremuje e le te vije si te doje jeta se flet gjaku gjakun gjeta .


Lyrics submited by  ROMINA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019