A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Braka

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  89
  • Origin:
  • Berat 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Blerina Braka is a popular singer and songwriter of Pop & Classical music. Blerina eshte nje kengetare profesioniste e muzikes klasike. Ajo eshte nje nder kengetaret e pakta te muzikes se lehte, qe ka mbaruar Akademine e Arteve si kengetare e muzikes lirike. Mund te mendohet se ky fakt mund ta pengoje per te qene e suksesshme, por duket se asnjera nga zhanret qe ajo kultivon, nuk nderhyjne ne suksesin e njeri-tjetres. Ajo eshte paraqitur ne shume festivale dhe punon edhe ne Teatrin e Opersas dhe Baletit, por gjithashtu,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valbona Zhuleku

Zhaku

Habibe Ostreni (Bibe)

Greta Berati

Aurora Ndoj

Elina Duni

Albana Mesuli

Jeta Faqolli

Orgesa Zaimi

Adelajda Xhamani


Tags: Blerina Braka

Blerina Braka in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019