A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Blerina Braka - Baby Ime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009


1
hyyy heeeyyy
Me degjo, me beso.Dua te jem me ty.
Dua te t'prek, lerme te ndjej,
Me mbaj, me mbaj ne duar

Nuk jetohej, sme besohej
Baby love me
Ti se di cfare je per mua

Ref : baby a e degjon
Si rreh zemra ime,
Baby, baby ime (baby ime)
Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby imee (baby ime)
Baby hee baby eheee baby imee

2
Nuk ka tjeter qe une dua
Nuk ka zjarr qe t'me ngroh mua
S'dua ta besoj houuohuuooj
Nuk jetohet, sme besohet
Baby love me
Ti se di cfare je per mua

Ref : Hey baby a e degjon
Bi rreh zemra ime,
Baby, baby ime (baby ime)
Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby imee (baby ime)

(Baby a e degjon
Si rreh zemra ime,
Baby, baby ime (baby ime)
Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby imee (baby ime)

baby imeeeeeeeeeeeeeee
(baby a e degjon)
Si rreh zemra ime,
baby, baby ime
Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby, baby imee

Baby a e degjon
Si rreh zemra ime,
Baby, baby ime

Baby pse me largon
Preke buzen time
Baby, baby ime baby ime
Oouu baby imeee


Ky tekst u dërgua nga Anna
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019