A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Blerina Braka - Danger


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/05/2011

2011-05-03T23:52:13

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8


termet mbi toke beje s'pe shoh jam ne kete loje me trendi jam ne tren gjithe ngat kur me prek praktik jo s'kam nevoj unike jam gjithmon nuk ka kshtu jo si une nuk ka kshtu kund si une une jam e vetme se jam me nalt se superstar korosale jam

ref 2x
danger ngado kaloj danger magji une boj danger rrezik shkaktoj mire e din ti

baj pun ngado qe shkoj nuk humb por veq fitoj shperdhej si monicion shume hot hot gjithmon ne llaf jam numer one diference bej per gjithkend zeri im dominon shume nalt nalt gjithmon une jam e vetme star jom ma nalt se superstar korosale jam

ref 2x
danger ngado kaloj danger magji une boj danger rrezik shkaktoj mire e din ti

une e boj hot ti e di qe e boj hot zhgjedh vetem hot 2x

ref 2x
danger ngado kaloj danger magji une boj danger rrezik shkaktoj mire e din ti


Ky tekst u dërgua nga Elda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019