Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Braka - Nak Nak (Feat. Big Basta)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Heeej . Now my Lady's
Come On my Lady's hey hey hey
Check this ..

Kujdes , ti nuk je Okey
e kupton që nuk je më si më par
nuk e ke atë që dikur e kthe
potenciali që nga un të veçon O ou .
Fashion , me shpenzime minimum
ty dhe zoti ka harruar të të shikon

Nak nak
sot jam un në fakt
dua të degjoj të thoni Hou Oou ej

Reff:(2x)
Cdo dit më tepër ti më dëgjon
nuk du të jesh më si më par
e di më njeh vetëm një person (një person)
një fitoj , dhe vazhdon më gjat.
çdo dit më tepër ti më dëgjon
nuk du të jesh më si më par
e di më njeh vetëm një person (një person)
një fitoj , dhe vazhdon më gjat.

Big Basta:
Don't stop
shake it shake it
move left right
bring it don't stop
get it get it
move left right get it
Don't stop
shake it shake it
move left right
bring it don't stop
get it get it
move left right get it .

Blerina:
Jam un sot
vetëm vajin e kom
ndoshta nuk e ke menduar
se dhe un do të vazhdoj
e kerkon një motiv ne keng
të rikthehesh sepse skena të haron
të them , mos foL siç ke fol gjithmon
të paktën kësaj radhe ti më dëgjo oo
mendo teë ndërrosh profesion
sepse ktu në kët zon jam vetëm hëëëë

Reff:(2x)
Cdo dit më tepër ti më dëgjon
nuk du të jesh më si më par
e di më njeh vetëm një person (një person)
një fitoj , dhe vazhdon më gjat.
çdo dit më tepër ti më dëgjon
nuk du të jesh më si më par
e di më njeh vetëm një person (një person)
një fitoj , dhe vazhdon më gjat.

Haa haiijejeje ' haaa hajaija

Reff:(2x)
Cdo dit më tepër ti më dëgjon
nuk du të jesh më si më par
e di më njeh vetëm një person (një person)
një fitoj , dhe vazhdon më gjat.
çdo dit më tepër ti më dëgjon
nuk du të jesh më si më par
e di më njeh vetëm një person (një person)
një fitoj , dhe vazhdon më gjat

Ky tekst u dërgua nga  saramkFeaturing: Big Basta
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Video Produksioni: Pulla


Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:


Komente 0


Blerina Braka - Nak Nak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nak Nak".
3. Video është e këngës "Nak Nak", por nuk këndohet nga Blerina Braka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.