TEKSTESHQIP

Blerina Dibra
S'di Pse Veten E Lejove
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'di Pse Veten E Lejove" kënduar nga Blerina Dibra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është finalizuar i kompletuar mjaft mirë me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 11 Shtator 2017. Komponues i muzikës dhe orkestrues i këngës rezulton të jetë Fatos Canolli, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Rifat Maxhuni.