TEKSTESHQIP

Blerina Dibra
Kthehu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthehu" kënduar nga Blerina Dibra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj ky projekt është sjellë tek shikuesit i kompletuar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi, i cili u punua nga North Pro. Ky videoklip u publikua me datë 20 Maj 2023. Melodinë dhe tekstin e krijoi Nurteel.