Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nurteel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Nertil Morina
BIOGRAFIA: Nurteel është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Nurteel është një producenti i njohur, i cili bashkëpunon me shumë artistë të muzikës shqiptare. Më datë 19 Mars 2015, Shpat Kasapi publikon videoklipin "S'munesh Ti Pa Mu", në bashkëpunim me Nurteel. Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, Nurteel, teksti u shkrua nga Granit Gashi, Nurteel, ndërsa për orkestrimin u kujdes Massive Production. Më datë 28 Qershor 2016, Greta Koçi publikon videoklipin "A Ja Vlejti", në bashkëpunim me Nurteel...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Xhelal Xheladini

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Nusran Fera

Breaker G

Bekim Halili

Shemi (Shemsi Bytyqi)

B-King

Orhan Zeneli

Viagra

Tags: Nurteel, Dj Nurteel, Nurteel Morina, Nurtel Morina, Nertil Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet