Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Blerina Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 22 Tetor 2016, Blerina Gashi publikon videoklipin "Dashuri Dhe Xhelozi". Në vitin 2016, Blerina Gashi publikon albumin "Live 2016". Më datë 18 Prill 2017, Blerina Gashi publikon videoklipin "Lamtumirë". Më datë 27 Tetor 2017, Blerina Gashi publikon videoklipin "Kuq E Zi". Më datë 29 Tetor 2018, Blerina Gashi publikon videoklipin "Zjarr E Bojna". Më datë 2 Maj 2019, Blerina Gashi publikon videoklipin "Kodi I Dashnise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2016 (2016)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sala Maloku

Xhemile Veselaj

Drandofile Rama (Filja)

Majlinda Topanica

Halide Piskala

Raimonda Kovaçi

Arbnore Kleçka

Shemsie Gashi

Sanimete Krasniqi

Remzije Strumcaku (Rema)

Tags: Blerina Gashi, Rina


Komente mbi këtë artist