Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerina Matraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  49
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Blerina Matraku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fillimisht hapat e pare te saj kane qene qe ne femijeri neper aktivitetet e pakta shkollore, me pas ne Teatrin “Skampa” te Elbasanit ka realizuar spektaklet e para live me kovera te ndryshem. Pjesemarrese ne nje sere festivalesh ne Shqiperi dhe Kosove. Në Prill 2005, Blerina Matraku merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Je Ti". Në vitin 2007, këndon në kolonën zanore të filmit “Përdhunimi”. Në Nëntor 2007, Blerina Matraku merr pjesë në Kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Entela Zhula

Kieda Budini

Lola Pink

Gugu

Elia

Edea Demaliaj

Jeta Faqolli

Nidora Gjyriqi

Saelma

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Tags: Blerina Matraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet