Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Matraku - I'm Not A Puppet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I'm not a puppet boy
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat

Hey boy hey boy
Majtas djathtas nuk shikoj
Hey boy me degjo
Nuk jam kukull no no no

Hey boy hey boy
Nuk ka shance qe te gaboj
Hey boy little boy hey boy
I'm not a puppet
Besoj...

ref 2x
I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se cfar kerkon
You miss the heart beat

I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat

Hey boy hey boy
Nuk ka shance qe te gaboj
Hey boy little boy hey boy
I'm not a puppet

ref 4x
I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se çfar kerkon
You miss the heart beat

I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat


Ky tekst u dërgua nga  Vleraa

Blerina Matraku - I'm Not A Puppet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Not A Puppet".
3. Video është e këngës "I'm Not A Puppet", por nuk këndohet nga Blerina Matraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Matraku:


Komente 0