Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blerina Matraku - Puc Puc

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puc Puc".
3. Video është e këngës "Puc Puc", por nuk këndohet nga Blerina Matraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blerina Matraku - Puc Puc  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/06/2017

2017-06-07T15:09:58+00:00Te tjeret flasin bla bla bla
Une bej timen. La la la
S’di si o puna vec thojne qe e nxuna
Vec me u mburr ju cuna cuna aaaa

Ti m’thua puc puc puc
Mas shpine kuck k...
Pse lyn me furc
a po din se ka me t’dale huq. 2x

Ti po don me lujt lujt
Don me m’pa tu vujt vujt
Kishe jam e trent
Ty,ku rri une t’merren ment

Ref
Yes,my name ‘s Belle belle
You can call me Mademoiselle
Kam per Zot nje Shpirt rebel
I don’t wona paly this gamme


Ky tekst u dërgua nga Belle
Më Shumë Këngë Nga Blerina Matraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet