Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Blerina Osaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Blerina Osaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2007, Blerina Osaj merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "I Mbylli Syt". Në Nëntor 2007, Blerina Osaj merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Happy End". Në Maj 2008, Blerina Osaj merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Si Nje Shi". Më datë 22 Shkurt 2010, Blerina Osaj publikon videoklipin "Nëse Shkon". Më datë 24 Mars 2010, Blerina Osaj publikon videoklipin "24-7". Në Qershor 2011, Blerina Osaj merr pjesë në Top Fest 8 me këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albina Jakupi

Kristine Elezaj

Liridona Sinani (Dona)

Samanta

Kristela Gjoka

Juna Manaj

Dr.Nice

Onanta Spahiu

Anisa Dervina

Jona Koleci

Tags: Blerina Osaj, Blerina Osa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet