TEKSTESHQIP

Blerina Osaj
Happy End
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Happy End" kënduar nga Blerina Osaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.