Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerina Shalari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Blerina Shalari është një këngëtare e njohur. Blerina është diplomuar ne "Akademine e Arteve te Bukura" ne fushën e kompozicionit. Duke qënë e verbër, ajo i ka provuar vështirsitë e studimit në muzikë persa i përket partiturave muzikore. Projekti i Blerines fokusohet ne pergatitjen e partiturave ne sistemin 'Brail' si dhe trainimin e muzikantëve të verbër në përdorimin e këtij sistemi. Fillimisht, ajo do punojë në përgatitjen e nje manuali universal 'Brail' nga qendra e specializuar në Zvicë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Venera Imeri

Lili

Stela Brahimllari

Manushaqe Vata

Herolinda Bucaliu

Suela Ndreca

Evin Thana

Liliana Kanina

Dorina Vinca

Meda (Nurimeda Kamberi)


Tags: Blerina Shalari

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet