Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerina Shera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  45
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Blerina Shera është një këngëtare e njohur. Blerina Shera jeton ne Itali, ne provincen e Kietit. Në vitin 2013, Blerina Shera merr pjesë në The Voice Of Albania 3. Ne ditet e para te vitit 2015, prezanton kengen e pare te shoqeruar me videoklip te titulluar "Nuk te fal". Në Maj 2015, Blerina Shera merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Ne Doren Tende"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Mazreku

Sadbere Mehmeti

Florida Meshi

Sidorela Kelmendi

Goldi Halili

Shqipdona Behluli

Vlora Vejseli

Lady Cherry

Sadie Zharki

Dorina Xerxa


Tags: Blerina Shera

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet