A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blero 08

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Blero 08 is a singer of Hip-Hop music. Më datë 20 Maj 2019, Blero 08 publikon videoklipin "M16"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Luxhi

Last Daddy

Kamikazo

Labb.1

Ego

B-Master

Don M1no

MMG Babloki

Lavda

Art


Tags: Blero 08

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019