Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tatesh Të Epërm 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Blerona Brao është një shkrimtare. Blerona Brao ka lindur më fshatin Tatesh të Epërm të Strugës. Mësimet e para i merr në shkollën fillore "Orhan Xhemaili" kurse të mesmen në gjimnazin e përgjithshëm "Ibrahim Temo"- Strugë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Florentina Zukaj

Anida Rexha

Jehona Gashi

Aurela Uka

Xhenisa Memolla

Oriada Dajko

Gjuljana Marku

Mersina Makollari

Flogerta Krypi

Laureta Durmishi

Tags: Blerona Brao


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet