Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerta Agolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Blerta Agolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2004, Blerta Agolli publikon albumin "Dil Moj Cupe". Më datë 4 Shkurt 2014, Blerta Agolli publikon videoklipin "Luaj Moj Bandille". Në Mars 2014, Blerta Agolli merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Trendafili Flete Flete". Në Mars 2014, Blerta Agolli merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Nuk Ka Si Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDil Moj Cupe (2004)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elejda Dosi

Tefta Kondo

Teuta Dyrmishi

Rezarta Hoxhaj

Llambrini Nano

Jolanda Kojlovic

Merushe Xhihani

Luljeta Konomi Haxhi

Donika Pecollari

Esmeralda Kaso


Tags: Blerta Agolli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet