A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerta Pepa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
(2001-2017)  
BIOGRAFIA: Blerta Pepa is a popular singer of Pop music. Blerta ishte një vajzë e ndeshur me publikun, pasi ajo ka qenë pjesëmarrëse dhe tek Gjeniu i Vogël 6 në vitin 2014. Familjarë, të afërm, miq i kanë dhënë lamtumirën e fundit 16-vjeçares e cila humbi jetën pas një komplikacioni me anestezinë. Mes lotëve, dhimbjes, ata janë përshëndetur për herë të fundit me 16-vjeçare e cila u nda nga kjo jetë para kohe. Dhimbja e familjarëve nga humbja e papritur e fëmijës së vogël të shtëpisë është shoqëruar dhe...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Ermal Pepa

(Her brother)

Landi Pepa

(Her brother)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arinda Gjoni

Donjeta Morina

Klea Balukja

Rinna

Tringa Kay

Fatjona Kuçi

Edea Demaliaj

Eronida

Inis Neziri

Kanita


Tags: Blerta Pepa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019