Blerta Sopaj
Blerta Sopaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Blerta Sopaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Mars 2014, Blerta Sopaj publikon videoklipin "Te Dua Me Zemer". Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 15 Dhjetor 2014, Blerta Sopaj publikon videoklipin "Defit Me I Ra". Më datë 6 Maj 2016, Blerta Sopaj publikon videoklipin "Qite N'veti". Më datë 20 Qershor 2019, Blerta Sopaj publikon videoklipin "Dasma Eshte Per Qef". Më datë 29 Qershor 2019, Blerta Sopaj publikon videoklipin "Sy Bukuri". Më datë 2 Shtator 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0