Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blertina Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Blertina Shabani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka te mbaruar shkollen e mesme te muzikes "Prenk Jakova" Prishtinë si dhe ate fakultetin e Marketingut. Ajo tashmë prej vitesh është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka filluar një karrierë të re prej dizajnereje. Këngëtarja që’ braktisi’ muzikën për dizajnin E njëjta, ka zbuluar gjithashtu se sa është e vështirë për të që të depërtojë në tregun amerikan, por që duke u munduar, shpreson t’ia dalë mbanë. Amerika ka një treg s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Renata Bakalli

Ema Smajli

Feime Salihu

Vjosa Selmani

Sara Kalaveshi

Njomza Vitia

Xhejn Kumrija (JANEX)

Anxhelina Hadergjonaj

Arbëresha Hajdari

Blinera Krasniqi

Tags: Blertina Shabani, Xixellonjat, Blerta Shabani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet