A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Blertina Shabani - Merri Mend't E Mia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2009

2009-12-10T12:21:53

Pjesëmarrëse në

Polifest 2009


Ti nuk je per kompliment
djali djallit je asistent
nuk ja vleeeeen
qe te merrem me ty
ti nuk je per dialog
e ke intelegjencen sa nje zog
nuk ja vleeeeen
qe te merrem me ty

Dhe me duket se e pate
ecja rruges sate
bye bye bye bye bye

REF:
Merri mend e mia
qoj te kopracia
merri merri le te mesohen
me ty mos te shpenzohen
merre koken time
merre qoje n'permisime
merre mos te jete naive
me ty mos te bej gabime
bye bye bye bye bye ooooooooo
bye bye bye bye bye ooooooooo

ndoshta kur i ben 20
do te jesh e ardhme per ket shtet
nuk ja vleeeeen
qe te merrem me ty
ndoshta kur i ben 30
koka jote pak ?? dot jete
nuk ja vleeeeen
qe te merrem me ty

Dhe me duket se e pate
ecja rruges sate
bye bye bye bye bye

REF:
Merri mend e mia
qoj te kopracia
merri merri le te mesohen
me ty mos te shpenzohen
merre koken time
merre qoje n'permisime
merre mos te jete naive
me ty mos te bej gabime
bye bye bye bye bye ooooooooo
bye bye bye bye bye ooooooooo

Dhe me duket se e pate
ecja rruges sate

Dhe me duket se e pate
ecja rruges sate

REF:
Merri mend e mia
qoj te kopracia
merri merri le te mesohen
me ty mos te shpenzohen
merre koken time
merre qoje n'permisime
merre mos te jete naive
me ty mos te bej gabime
bye bye bye bye bye ooooooooo
bye bye bye bye bye ooooooooo


Ky tekst u dërgua nga MaiteKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019