Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerton Fazliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Blerton Fazliu është një shkrimtar i vogël. Ai qe nga mosha e vogel deshironte te shkruante tregime, poezi etj. Me vone nisi shkollen ne fshatin e tij, ne Poturoc. Ai po ashtu ishte ne klubin futbollistik "Ulpiana", por me pas ai e ndali aty. Me kohen zbuloi se kishte nje talent perveq futbollit, kendimit, etj. te shkruante poezi. Ai nuk ndalon se shkruari poezi dhe tregime imagjinative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Eljo Canka

Hysen Lushtaku

Lensi Gega

Markelino Harizaj

Bleonard Metalia

Arsen Kurtashi

Florjan Curri

Olti Dedinca

Labinot Feka

Erti Hyseni


Tags: Blerton Fazliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet