A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerton Fazliu
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 5 Gusht 2004
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Blerton Fazliu është shkrimtar i vogël. Ai qe nga mosha e vogel deshironte te shkruante tregime, poezi etj. Me vone nisi shkollen ne fshatin e tij, ne Poturoc. Ai po ashtu ishte ne klubin futbollistik "Ulpiana", por me pas ai e ndali aty. Me kohen zbuloi se kishte nje talent perveq futbollit, kendimit, etj. te shkruante poezi. Ai nuk ndalon se shkruari poezi dhe tregime imagjinative.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019