Bleta Brovina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bleta Brovina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bleta njihet per zërin e saj unik dhe të ëmbël, por edhe për stilin dhe vijat trupore. Karrierën e filloi me këngën e saj të parë "Harro". Më datë 11 Korrik 2016, Bleta Brovina publikon videoklipin "Sa Najs". Teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Më datë 18 Dhjetor 2016, Bleta publikon videoklipin "Shume Lehte". Teksti u shkrua nga Vig Poppa. Më datë 1 Prill 2017, Bleta publikon videoklipin "Ti Kom Fal". Muzika e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Fiorela Sahiti

Elita Rudi

Kallashi

Nikka

Eronida

Marigona Jelliqi

Festina Mejzini

Fatjona Kuçi

Ariana


Tags: Bleta Brovina, Bleta

Bleta Brovina në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë