{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Blin Bicurri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Blin Bicurri & Arba Bicurri marrin pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "100 Vjet Pavarësi". Në Dhjetor 2012, Blin Bicurri & Arba Bicurri marrin pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "100 Vjet Pavarësi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0