Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blinera Jashanica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22
 • Vendlindja:
 • Bardhi I Madh 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Blinera Jashanica është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vijon mësimet në shkollën Zejnel Salihu. Në Korrik 2014, Blinera Jashanica merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Ëmbelsirat", ku fiton çmimin si debutantja më e mirë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Stina Shala

Fatlinda Leku

Hana Orllati

Eanda Nishevci

Rita Daklani

Lorena Shala

Sara Mulliqi

Vesa Hamdiu

Anisa Hoda

Urtina Ramadani


Tags: Blinera Jashanica

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet