Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blinor Bega

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Blinor Bega është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Blinor Bega merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Udhëtim Nëper Ardhmëri". Më datë 18 Shtator 2012, Blinor Bega publikon videoklipin "Ditëlindja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nderim Sadriu

Diellon Mustafa

Arianit Bellopoja

Olti Ajeti

Leart Avdiu

Valmir Begolli

Ylli Ostergllava

Benard Dervishi

Art Abrashi

Endri Kaçaçi

Tags: Blinor Bega


Komente mbi këtë artist