Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki - Hennessy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hennessy".
3. Video është e këngës "Hennessy", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki - Hennessy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29

Produksioni:

K-Master

Produksioni:

Strike Beatz

Komente

Asnjë Koment

01/06/2020

2020-06-01T19:00:14+00:00Ajt se s'um njeh neser harro...
Kem me tesha t'shkyme harren...
Jom i pit & henesia... t'kom tradhtu o zemer falem
Shume gjynahe... po s'po falen
Shume vrejte... po s'po nalem
E sheh je kon gabim... veq kur t'vim me ta hek flamen

Po m'thojn...
ha boy, dy revolvera
Kauboi, me potera
Nahh boy, s'jom mire me nerva
Nahh boy, pa panik...
Kena dal sot veq me pi... pa panik
E n'mengjes kur t'kthena n'shpi emrin se di

Nashta vdes t'u inqizu n'studio
3 femna ngat krejt nudo
I qes 4 si ne ludo
Deri sa t'vijm na tutu
Turbo, pare shpejt me marr
Me bileta t'klasit par
A kta hejtat plasin t'part
I mshefim letrat, ton paintball
Jom tast i zi n'piano
Zoni si soprano
Zoti o ka m'run, e din kush jom ti nano
P.I.N.T yeah p.i.m.p
EKIPA ZEZ per enemy
Dheze ni qiri per dashni
Gjuj kallash per shoqni

Ajt se s'um njeh neser harro...
Kem me tesha t'shkyme harren...
Jom i pit & hennessya..:t'kom tradhtu o zemer falem
Shume gjynahe... po s'po falen
Shume vrejte... po s'po nalem
E sheh je kon gabim... veq kur t'vim me ta hek flamen

Po m'thojn...
ha boy, dy revolvera
Kauboi, me potera
Nahh boy, s'jom mire me nerva
Nahh boy, pa panik...
Kena dal sot veq me pij... pa panik
E n'mengjes kur t'kthena n'shpi emrin se di

Kartolina (2)

1
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet