A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
K-Master

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Kushtrim Berisha
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: K-Master është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kushtrim Berisha aka K-master me vendbanimin në Prishtinë, përkohësisht jeton dhe vepron në Zurich të Zvicrrës. INFINIT8Records Me muzikë përkatësisht me komponime mirret nga viti 2001 dhe kënga e parë e tij e njohur për tregun shqiptar ishte kënga "Treni i Fundit" nga grupi DownTown një sukses ky në toplistat e radio dhe mediave shqiptare në Kosovë dhe diaspore. Gjate vitit 2003 komponoj kengen "Qika E Mihanes" këngë kjo e cila ishte një k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

PINT

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

G-UP

OG043

Rameka

Eleminimi

Lazy

AK

JR

Joniad Banushi

Akrepi

DMC aka Babloki


Tags: K-Master, K.Master, K Master, Kushtrim Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019